Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 1555
  • Dzisiaj wizyt: 1
  • Wszystkich komentarzy: 32

Zachowanie nastolatek wobec->normalnych nastolatek.

Opiszę dzisiaj swoje poglądy na temat :

zachowanie nastolatek wobec-> normalnych nastolatek.
Wybrałam dzisiaj nieco kontrowersyjny temat. Myślę, że nie wszyscy mogą się ze mną zgadzać, a niektórym mogę pomóc :D

zaczynamy.

Dzisiejsza moda: krótkie spódniczki – które ledwo co zasłaniają pośladki; bluzki z okrytymi ramionami, dekoltami; obcisłe spodnie, które ledwo zasłaniają cztery litery, makijaże.
Może jest to skądś znajome ? Wy też się tak ubieracie?

Nie mówię, że od razu, jak któraś z Was się tak ubiera to lafiryndy. Ale to niestety pierwsze skojarzenie, które przychodzi mi na myśl, gdy np. mijam się z taką dziewczyną. Ubieracie się tak w domu? Ubierajcie się, ale do szkoły… to nie!
Wychodzę jednak z przekonania, że nie ma co do szkoły zakładać spódnic; no chyba, że któraś z Was lubi/chce ; a jeśli już, to takie najlepiej za kolano | 5 cm przed kolano.

Co do tego zachowania…
Czemu dziewczyny, które ubierają się nieco inaczej ( spódnice prawie do kostek) są traktowane gorzej? Nie robią szpanu, są głupie, dziwne.
Nikt nie chce się specjalnie zadawać z nimi, po prostu, bo wyglądają inaczej. Prosto z mostu jak ja to widzę to bym powiedziała : Dlatego, że nie są lafiryndami,

Myślę, że może nie wszędzie tak jest, ale  znam dużo takich przypadków, gdzie normalne dziewczyny są wytykane palcami.

Adidasy do spódnicy…?

Ja nie sądzę, żeby to było super, genialne połączenie. ALE ADIDASY to chyba buty do szkoły ? tak, tak jak i trampki? dokładnie. No to skoro buty do szkoły, no to każdy powinien ubierać się jak uważa do SZKOŁY, i nie zakładać specjalnie do spódnicy innych butów skoro ma już buty do SZKOŁY! Po co dziewczyna ma przychodzić do szkoły w jakichś balerinach? Nie są wcale wygodne, a już większość na pewno się ślizga w tę i we w tę. A może też po prostu ktoś lubi połączenie spódnic z adidasami?

Zresztą, teraz to ci, co zakładają codziennie co innego, są wytykani, a ci co noszą w kółko to samo są ekstra -,-. Najlepiej to jak „złapią jednego łacha i zdzierają przez cały rok”.Może i nie wszystkich stać na kupno ubrania. Bo u niektórych jest nędza i bieda, i wychodzę z przekonania, że też nie mają jakiegoś towarzystwa. No cóż.

Może napisałam to zbyt chaotycznie? W cały świat? Mało zrozumiale?

No cóż, ale starałam  to przekazać, tak jak myślę :D


Amanda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>