Statystyki
  • Wszystkich wizyt: 1555
  • Dzisiaj wizyt: 1
  • Wszystkich komentarzy: 32

Amanda o blogach i kocurku.

Zwlekałam z napisaniem na blogu. Bo po prostu, jakoś opadłam z siły. Jednak siła na pisanie powróciła ! dzisiaj przeczytałam parę blogów, bo lubię to robić. zdziwiło mnie to, że ( z nudy wpisałam w Google ” link do twojego bloga zapytaj” bo chciałam poczytać coś) tak dużo osób regularnie , często dodaje wpisy. Mile mnie to zaskoczyło :-) Pomimo, że odpowiedzi z zapytaj sięgały nawet 2010 roku, a ktoś jeszcze do tej pory patrzy na swojego bloga i dodaje wpisy :D ja też. w moich ” postanowieniach noworocznych 2013) widnieje punkcik.. czwarty, ” regularnie pisać na blogu”. teraz się postaram bo zwykle jak to nie miałam czasu, to net mi nagle zdychał : – (.

mam nadzieję, że Dominika się wyspała. była zapewne baaardzo podekscytowana tym, że usłyszy dzisiaj nową piosenkę DM – Heaven. Też bym to zobaczyła, posłuchała, ale zasięg mojego netu…co z nim się stało? Jeszcze wczoraj fajnie wszystko było, szybki był, a dzisiaj…!

Zrobiłam sesyjkę z kotkiem przy oknie. zamieszczę jedno zdjęcie.

przystojniak ♥ . ♥ myślę, że tematy (takie tam) znowu będę poruszała, tak jak i wczoraj po północy :D

macie od mojego kocura pozdrowienia.

Amanda.

2 Odpowiedzi na Amanda o blogach i kocurku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>